PC HocasıCep TelefonuMotorola Edge 30, Geekbench’te Ortaya Çıktı: Teknik Özellikleri Neler?

Motorola Edge 30, Geekbench’te Ortaya Çıktı: Teknik Özellikleri Neler?

   

Yakın zaman içerisinde Çinde Edge X30 ve Amerika Birleşik Devletlerinde Edge Plus 2022 olarak isimlendirilen Motorola Edge 30 Pro, resmi olarak tanıtılmıştı ve şu anda Geekbench’te Motorola Edge 30 adında yeni bir cihaz ortaya çıktı. Akıllı telefon Qualcomm’un Snapdragon 778G+ yonga setinden güç alacak.

Geekbench sonuçlarına göre Motorola Edge 30, işletim sistemi tarafında kutudan çıktığı itibariyle Android 12 işletim sistemini çalıştırıyor olacak ve 8GB RAM’e sahip olacak. Şirketin Ready For isimli kendine ait masaüstü modu için de destek sunacak. XT2203-1 model numaralı Motorola Edge 30, kısa süre önce Birleşik Arap Emirlikleri’nin kablosuz sertifika sitesinde ortaya çıkmıştı fakat ilgili site fazla bir bilgi sunmuyordu.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/motorola-edge-30-geekbenchte-ortaya-cikti-teknik-ozellikleri-neler-125031/ linkinden 26.05.2022 18:05:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial