PC HocasıCep TelefonuMotorola Razr 5G’nin 3D Animasyonu Sızdırıldı

Motorola Razr 5G’nin 3D Animasyonu Sızdırıldı

 

Motorola’nın Motorola Razr 5G‘yi geleneksel olduğu gibi 9 Eylül’de piyasaya sürmesi bekleniyor, Evan Blass aka evLeaks tüm detayları sızdırmaya hazır.

Bugün, tıpkı Samsung’un Galazy Z Flip telefonu gibi dikey yönde katlanabilen akıllı telefon Motorola Razr 5G için tüm açılardan gösteren Motorola Razr 5G’nin yeni bir 3D görüntüsünü yayınladı:

Yeni Motorola Razr 5G’nin, daha belirgin bir arka kameraya sahip olduğunu kolayca görebiliyoruz, tıpkı Galaxy Z Fold 2 modelinde gördüğümüz gibi 5G ile revize edilmiş Motorola Razr modelinde de daha küçük bir çentik ve harici parmak izi okuyucusu olmayan biraz daha kalın ve biraz daha yuvarlak bir telefon olarak gelecek.

Cihazın Qualcomm Snapdragon 765 işlemciden güç alacağını, 8GB RAM, 256 GB depolama alanı, 48 megapiksel arka ve 20 megapiksel ön kamera, 5G desteği ve 2845 mAh bataryaya sahip olacağını zaten öncesinde biliyorduk.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/motorola-razr-5gnin-3d-animasyonu-sizdirildi-89039/ linkinden 30.07.2021 22:07:02 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement