PC HocasıPCMSI Gaming 27 All In One PC Türkiye’de Satışta

MSI Gaming 27 All In One PC Türkiye’de Satışta

 

MSI gaming bilgisayarlarına yeni bir seriyi daha katarak Türkiye’de satışa çıkarttı. Uzun zamandır beklenen MSI Gaming 27 All in one PC serisi teknik özellikleri, Türkiye satış fiyatı ve detayları ile haberimizde.

MSI Gaming 27 Nasıl ?

Güçlü donanımlara sahip bu sistemde en yeni PC oyunlarını yüksek çözünürlük ve yüksek sistem ayarları ile oynayabiliyorsunuz. 27 inçlik geniş açılı Full HD ekranı ile hızlı tepkime süresi ile oyun zevkini katlayabiliyor. HDMI girişi sayesinde ekran aynı zamanda oyun konsolunuza da bağlanabildiği gibi, akıllı sabitleme özelliği MSI Anti-Flicker sayesinde de titreme ve mavi ışık sorunlarını ortadan kaldırıyor.

MSI Gaming 27 PC serisinde Hyper-Threading teknolojisine sahip 6.nesil Intel Core i7-6700 dört çekirdekli işlemci yer alıyor. Aynı zamanda 64 GB’lık DDR4 RAM performans için isabetli bir seçim olmuş. En yeni oyunlardan da maksimum performans alabilmek için 8 GB DDR5 bellekli Nvidia GeForce GTX 980M ekran kartı tercih edilmiş. Yüksek donanımlı yeni MSI Gaming 27 serisine ait diğer teknik özellikleri aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

MSI Gaming 27 Teknik Özellikler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/msi-gaming-27-all-in-one-pc-turkiyede-satista-21525-8022/ linkinden 26.09.2021 03:09:49 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad