Naruto To Boruto Shinobi Striker

Naruto To Boruto Shinobi Striker Oyunu için Kaçırılmayacak İndirim

  Google News

Anime oyunlarıyla aranız nasıl? Cevabınız “iyiyse” o zaman size sevineceğiniz bir haberden söz etmek istiyorum. Zira en popüler anime oyunlarından biri kaçırılmayacak bir indirime girdi. Evet başlıktan da görebileceğiniz gibi Naruto To Boruto Shinobi Striker yapımından söz ediyorum.

Naruto serisinin devamı Naruto To Boruto evreninde geçen oyun, hem kısa süreliğine ücretsiz test edilebiliyor hem de %90 seviyelerinde indirim var. Hadi gelin oyun için tüm bu detaylardan söz edelim.

Naruto To Boruto Shinobi Striker İndirimi ve Diğer Detaylar

Oyunun Steam sayfasını açtığınız zaman indirim kampanyası kapsamında %90’lık bir indirim yapıldığını görüyorsunuz.

Normalde oyunun fiyatı 149 TL olarak belirlenmiş. Fakat bu indirim süresinde yapımın fiyatı 14.90 TL’ye kadar inmiş durumda.

Kötü haber şu ki indirim öyle çok uzun bir süre devam edecek bir indirim değil. 22 Kasım sonrasında oyunu yeniden eski fiyatından almak zorunda kalacaksınız.

Diğer taraftan ücretsiz deneme kampanyasıyla da karşı karşıyayız. Kampanya kapsamında 22 Kasım’da belirlenen saate kadar oyunu ücretsiz olarak denemek mümkün. Artık deneyip satın alır mısınız bilemiyorum. Karar size kalmış.

Naruto To Boruto Shinobi Striker

Naruto To Boruto Shinobi Striker Nasıl Bir Oyun?

Yapımı ilk defa duyan oyuncular için kısa bir bilgilendirme yapalım. Son Naruto oyunu, aslında bir devam oyunu diyebiliriz. Bandai Namco’nun yayıncılığını yaptığı oyunun 2018 yılında çıktığını biliyoruz.

Daha önce seri Ninja Storm adıyla devam ediyordu. Şahsen ben de en son Ninja Storm 4 yapımını oynamıştım. Bu oyunu oynama fırsatı bulamadım ama büyük ölçüde benzer grafikler var ve yine anime ile paralel hazırlanmış bir oyun görüyoruz.

Kaçırmayın: WhatsApp Anket için Merak Edilenler

Naruto To Boruto Shinobi Striker yapımında en güzel taraf ise 4 kişilik takımlar halinde çevrimiçi mücadeleler yapabiliyor olmamız.

Diğer taraftan yine serinin önceki oyunlarında olduğu gibi anime serisindeki birçok karaktere yer verildiğini belirtelim. Animeyi takip edenler, Naruto’nun hikayesinin Naruto To Boruto olarak devam ettiğini bilir. Oyunda aynı şekilde animeyle ilerliyor.

Yapımın Steam sayfasını da tam şuraya ekliyorum.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video