PC HocasıOyunNeed For Speed PC’de 4K Çözünürlüklü Olacak

Need For Speed PC’de 4K Çözünürlüklü Olacak

 

Need For Speed oyununun yeni versiyonu 15 Mart tarihinde PC sürümü için duyurulacak. Bugün yayınlanan videoda ise yeni NFS serisinin 4K çözünürlükte PC’de oynanabileceği haberi oldu. Açıkçası yeni oyunlar artık yerini 4K’ya bırakırken, ekran kartlarını yenilemekte fayda var.

4K ÇÖZÜNÜRLÜKTE YENİ NEED FOR SPEED

FPS limitinin olmadığı ve bizim de merakla beklediğimiz Need For Speed oyununun haberleri gelmeye devam ediyor. 4K çözünürlükte oynama imkanı sunan yeni NFS serisi sürprizler ile dolu olacak. Aşağıda yayınlanan videoyu izlerken de eskilere gideceğimizin sinyallerini alabiliyoruz. Özellikle NFS Underground 2‘de patlayan şarkı Get Low şarkısı yine bu oyunda kullanılmış.

Electronic Arts tarafından YouTube kanallarından duyurulan Need For Speed‘in yeni versiyonu 15 Mart tarihinde PC sürümü ile raflarda yerini alacak. Eğer Origin hesabınız varsa oyunu 10 Mart tarihinde alarak oynamaya başlayabilirsiniz. Steam veya diğer platformlara 5 gün daha gecikmeli gelecek.

needforspeed
PC VERSİYONUNDA 2 SÜRPRİZ

EA Games oyunun PC sürümünde 2 ekstra özellik ekleyerek oyun severlere sürpriz yapacaklarını duyurmuştu. Bu özelliklerden ilki 4K çözünürlük diğeri de FPS limiti olmadan oyunu oynayabilmemiz oldu. Eğer yeni nesil bir ekran kartına sahipseniz ve 4K destekli monitörünüz varsa bu oyun sizin için vazgeçilmez olabilir.

FPS limitinin olmadığı yeni Need For Speed serisinde de özgürce modifiye yapılabiliyor. Oyun severlerin sürekli bu durumdan yakınması üzerine EA Games bu yöne biraz ağırlık vermiş gibi görünüyor. Dilerseniz EA Games tarafından yayınlanan 4K videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

NEED FOR SPEED 4K

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/need-for-speed-pcde-4k-cozunurluklu-olacak-4094/ linkinden 16.10.2021 05:10:51 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad