PC HocasıOyunPES 2016’da Özel Çalımlar ve Hareketler Nasıl Yapılır ?

PES 2016’da Özel Çalımlar ve Hareketler Nasıl Yapılır ?

 

PES 2016‘da aktif oyuncu dönemi çoktan başladı. Keyifli ve rekabetli oyun serüveninde rakiplerinize karşı özel çalımlar ve özel hareketler yaparak daha fazla zevk alabilmek mümkün. Biz de PES 2016‘da yapılabilecek özel çalımları ve hareketleri listeledik.

PES 2016’DA ÖZEL ÇALIMLAR NASIL YAPILIR ?

Futbolun inceliklerini görebilmek ve bu incelikler ile rakiplerinize farklı bir hava hissettirmek paha biçilemez olsa gerek. Ayrıca Türk takımları ile gol atmak yerine büyük takımlara karşı bu hareketleri yapabilmek mükemmel bir zevk diyebilirim! Daha ne olsun ki ? PES‘de futbolun bir eğlence ve oyun konsolu olduğunu unutmadan uygulayabileceğiniz özel çalım ve özel hareketleri listeledik.

Aşağıdaki videoyu izlerken öncelikle hareketlerin PS4 ve Xbox One kullanıcıları tarafından yapılabildiğini belirtmemde fayda var. Bilgisayar’da bu hareketleri yapabilmek için farklı tuş kombinasyonlarını kullanmak gerekiyor. Bunun için de yakın zamanda PC versiyonunu yayınlayacağız.

 

 

PES 2016‘da özel çalımları yapabilmek için yukarıdaki videoda yayınlanan hareket listesini not ederek uygulamaya başlamanızı öneririz. Ayrıca maç enasından önce antreman modunda bu hareketleri uygulayarak el alışkanlığınızı arttırabilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/pes-2016da-ozel-calimlar-ve-hareketler-nasil-yapilir-3818/ linkinden 15.10.2021 22:10:57 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

3 Yorum

    • Merhaba,

      Sağ analoga bastığınız anda farklı bir tuşa daha basıyor musunuz ? Oyunun kombinasyon ayarlarından o tuşun görevini değiştirmek gerekecektir.

    • kardeşim senin sağ ve sol analogunun ortasinda bi tuş düğme varsa ona bas o şekilde sağ anolok çalişir öbür türlü basmazsan kare x yuvarlak üçgen tuşlarini kullanir o diğer bazi oyunlar için dir o düğme mesela pes16 da ve diyer pesler de fln o analok çalim rabona gibi vb olur ama diyer oyunlarda başka şeyleri görev alir 🙂 Yardimci Olduysam Ne Mutlu Bana

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad