PC HocasıİnternetNetflix Kids için ‘Mystery Box (Gizemli Kutu)’ Özelliği Kullanıma Sunuldu!

Netflix Kids için ‘Mystery Box (Gizemli Kutu)’ Özelliği Kullanıma Sunuldu!

   

Amerika Birleşik Devletleri merkezli video platformu ve yapım şirketlerinden Netflix, Gizemli Kutu (Mystery Box) isimli özelliğini küçük üyeleri için resmi olarak kullanıma sundu. Yeni özelliğin amacı şu anda genellikle yetişkin grubuna hitap eden “Bir Şeyler Oynat” düğmenin konseptine sahip fakat Gizemli Kutu ile Bir Şeyler Oynat düğmesini birbirinden ayıran şey önerdikleri içeriklerin farkları.

Netflix’in Çocuklar ve Aileler için Ürün İnovasyon Direktörü TJ Marston konu ile ilgili yaptığı bir konuşmasında, “Çocuklar sevdikleri şeylere -en sevdikleri oyuncaklara, yiyeceklere, şarkılara- çekilir ve yeni bir şeyler denemelerini sağlamak zor olur. Bugün, çocuklara bir sonraki favori dizilerini ve filmlerini keşfetmeleri veya tanıdık bir yüzle yeniden bağlantı kurmaları için eğlenceli ve güvenli bir alan sağlamak için dünyanın dört bir yanındaki TV’lerde yeni bir gizemli kutu özelliğini kullanıma sunuyoruz.”

Kullanıma sunulan yeni Gizemli Kutu özelliğine, Çocuk profili bulunan her hesaptan erişim sağlanabiliyor. Gizemli Kutu özelliğini test etmek için Çocuk Profiline geçiş yaptıktan sonra Favoriler sekmesine gitmeniz ve soru işaretleri ile kaplı kutuya tıklayarak açmanız yeterli olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/netflix-kids-icin-mystery-box-gizemli-kutu-ozelligi-kullanima-sunuldu-127602/ linkinden 15.08.2022 01:08:38 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video