OnePlus 11

OnePlus 11 Tanıtım Tarihi Açıklandı

  Google News

Android cephesinde beklediğimiz birkaç farklı amiral gemisi modeli var. OnePlus 11 bu amiral gemisi modellerin içerisinde yer alıyor. Daha önce iddialı özellikleri sızdırılan akıllı telefonun, ne zaman duyurulacağı konusunda da resmi açıklamalar geldi.

Görünen o ki yeni seri amiral gemisi akıllı telefon için çok fazla beklemeye gerek kalmayacak. Yeni yılın hemen başında Android için iddialı bir temsilci olacak seri ile karşı karşıya kalacağız.

OnePlus 11 Tanıtımı Şubat Ayında Yapılacak

Markanın yeni amiral gemisi akıllı telefonunu da tanıtacağı özel etkinliği “OnePlus Cloud 11 Launch Event” adıyla düzenlenecek. 7 Şubat 2023 tarihinde düzenlenecek olan etkinlikle beraber Buds 2 Pro gibi kulaklık modellerinin de tanıtılması bekleniyor.

Belki markanın başka sürprizlerini de aynı etkinlik kapsamında görmemiz mümkün olabilir. Artık bunu tanıtım tarihinden sonra öğrenmemiz mümkün olacak.

Kaçırmayın: Yeni OnePlus için Ortaya Çıkan Detaylar 

Yeni amiral gemisi serisi için beklenen özelliklerden de söz edecek olursak seri, 6.7 inçlik bir ekranla beraber gelecek. QHD+ çözünürlükteki ekranda AMOLED panel kullanılacak.

OnePlus 11

Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisinden güç alacağı iddia edilen akıllı telefonun kameraları da ses getirecek. Zira telefonda 50 MP ana arka kamera, ek olarak 48 MP değerinde ultra geniş açılı kamera ve 2x zoom özelliğinde 32 MP telefoto kamera olması bekleniyor.

Kamera konusunda tabii ki kesin değerlendirmeler ve özellik detayları belli değil ama çekim kalitesi noktasında beklentilerin yüksek olduğunu eklemiş olalım. Tanıtımdan sonra tüm bunları değerlendirir ve bir toparlama yaparız.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video