PC HocasıCep TelefonuOnePlus 9T Modeli İptal Edildi!

OnePlus 9T Modeli İptal Edildi!

 

Hong Kong merkezli teknoloji devi OnePlus bu yıl sürpriz bir duyuru daha yayınlayabilir ve birçok OnePlus hayranını hayal kırıklığına uğratması muhtemeldir. Ünlü haberci Max Jambor‘a göre, OnePlus henüz piyasaya sürmediği ancak internete düşen sızıntılar ile haberdar olduğumuz OnePlus 9T akıllı telefon modelini piyasaya sürmekten vazgeçti.

Jambor, OnePlus 9T modelinin neden iptal edildiğini net olarak açıklamasa da, birçok teknoloji uzmanı, küresel çip sıkıntısının OnePlus’ın bu yıl OnePlus 9T’yi piyasaya sürme planını rafa kaldırmasının nedenlerinden biri olabileceği görüşündeler. OnePlus’ın eski stratejisinden – her yıl iki sürüm döngüsü – tamamen ayrılması da muhtemel. Durum ne olursa olsun, OnePlus 9T modelinin piyasaya çıkmayacak olması, özellikle “T” markalı akıllı telefonu bekleyenler olmak üzere birçok OnePlus hayranını hayal kırıklığına uğratıyor olacak.

Geçen yıl, OnePlus’ın OnePlus 8T Pro’yu piyasaya sürmeyerek akıllı telefon stratejisini yeniden şekillendirdiğini de görmüştük ve bu birçok kişi için bir şok edici olsa da, 8T Pro modelinin piyasaya sürülmeme nedenlerinden biri, Shenzhen merkezli teknoloji firmasının bütçe dostu akıllı telefon grubuna daha fazla odaklanmak istemesiydi ancak bu yıl OnePlus 8T’nin halefini göremeyeceğimizi bilmiyorduk.

OnePlus 9 serisi hala satın alabileceğiniz en iyi amiral gemilerinden biri olduğu için şirketin bu yıl başka bir amiral gemisi telefona ihtiyacı olmayabilir. Bunun yerine şirket, önümüzdeki aylarda bir dizi yeni Nord markalı orta sınıf akıllı telefon çıkarabilir.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oneplus-9t-modeli-iptal-edildi-116268/ linkinden 26.09.2021 01:09:48 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad