PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerOnePlus Buds Z2 Görselleri Sızdırıldı!

OnePlus Buds Z2 Görselleri Sızdırıldı!

 

Hong Kong merkezli teknoloji üreticilerinden OnePlus’ın bir sonraki bütçe dostu TWS kulaklıkları, Buds Z2 hakkında birkaç sızıntı internete düşmeye yavaş yavaş düşmeye başladı ve bugün kablosuz kulaklık hakkında aldığımız üçüncü sızıntıyla karşınızdayız. Hali hazırda bilmediğimiz çok fazla bilgiyi ortaya çıkarmıyor, aksine önceki sızıntıları doğruluyor.

OnePlus Buds Z2‘nin en dikkat çekici özellikleri ise, aktif gürültü azaltma için kullanılan üç mikrofona ve rüzgarı daha iyi idare eden geliştirilmiş bir tasarıma sahip olacak olması. Kulaklıklar IP55 sertifikasına sahip olacak ve bu da kulaklıkların her birinin suya ve tere karşı korunaklı olmasını sağlıyor, şarj kutusu ise IPX4 sertifikası ile birlikte gelecek.

Kulaklık Bluetooth 5.2 teknolojisini destekleyecek, ancak gelişmiş ses akışı kodeklerine sahip olmayacak, bu nedenle temel AAC ve SBC’ye sahip olacaklar. Ses ise 11 mm sürücüler tarafından gönderilecek.

Kulaklıkların her biri 40mAh bataryaya sahip olacakken, şarj ve taşıma kutusu 520 mAh’lik bataryaya sahip olacak. Kutunun yüzde 0’dan yüzde 100’e şarj olma süresi ise 90 dakika olacak ve toplam çalma süresi, gürültü engelleme açıkken 27 saate gürültü engelleme kapalıyken ise 38 saate kadar çıkacak. Kutu olmadan, kulaklıkların her biri ANC açıkken 5 saat ve ANC kapalıyken 7 saatlik kullanım süresi sunacak. Bu, geçen sene tanıtılan OnePlus Buds Z’de sunulan 5 saat için harika bir yükseltme

Kasanın kendisi elbette USB-C üzerinden şarj olacak, ancak kablosuz şarjı desteklemeyecek. Her bir kulaklık sadece 4,6g ağırlığındayken kutu, Gece Siyahı veya Gündüz Beyazı olan renge bağlı olarak 42g’a kadar çıkacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oneplus-buds-z2-gorselleri-sizdirildi-118841/ linkinden 28.10.2021 17:10:30 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad