PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerOnePlus Nord Buds CE Tanıtıldı!

OnePlus Nord Buds CE Tanıtıldı!

   

Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticilerinden OnePlus, bugün gerçekleştirdiği bir lansman etkinliğinde yeni nesil giriş seviyesi tam kablosuz kulaklık modellerinden olan OnePlus Nord Buds CE‘yi resmi olarak tanıttı. Yalnızca Hindistan pazarında satışa sunulacak olan kablosuz kulaklığın özelliklerine gelin hep birlikte bakalım.

Nord Buds CE, oldukça büyük 13,4mm dinamik sürücülere sahip yarı kulak içi bir tasarıma sahip ve basları 3dB’e kadar artıran özel, kapalı bir tüp tasarımına sahip.

Ana model Nord Buds gibi, Nord Buds CE’de dörtlü özel EQ ön ayarının yanı sıra manuel bir EQ içeren Sound Master Equalizer özelliğine sahip ve diğer özellikleri arasında arama sırasında yapay zeka destekli gürültü engelleme, OnePlus telefonlarda 94ms gecikme, SBC/AAC kodek desteğ, Bluetooth 5.2 bağlantı teknolojisi ve hızlı şarj desteği ile 4,5 saatlik kesintisiz oynatma süresi sunuyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oneplus-nord-buds-ce-tanitildi-131135/ linkinden 15.08.2022 19:08:19 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video