PC HocasıTelevizyonOnePlus TV 40Y1 Tanıtıldı: Yeni Nesil Akıllı Televizyon

OnePlus TV 40Y1 Tanıtıldı: Yeni Nesil Akıllı Televizyon

   

Çinli teknoloji şirketlerinden OnePlus, OnePlus TV 40Y1 modeli olan yeni bir bütçe dostu televizyon serisini tanıttı. Televizyon ailesi Y olarak isimlendiriliyor. Televizyonda, ince çerçeveli bir gövde ve arkadan aydınlatmalı LED Full HD 1920 x 1080 pikselli 40 inç LCD panel yer alıyor. DCI-P3 renk uzayının %93’lük kısmını da kapsıyor.

Her biri 10 W’lık iki hoparlörü olan ve Dolby Audio teknolojisini destekleyen yerleşik bir ses sistemine sahip. Televizyon, 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama alanı ile birlikte geliyor, henüz herhangi bir isme sahip olmayan 64 bit işlemciden güç alıyor. OnePlus TV 40Y1, tescilli bir OxygenPlay eklentisi ile Android TV 9.0 işletim sistemini ile birlikte geliyor.

İlginç bir şekilde, yeni ürün yalnızca Google’ın ses yardımcısı olan Google Asistan’ı değil, aynı zamanda Amazon’un benzer bir çözümünü olan Amazon Alexa’yı da destekliyor. Tescilli OnePlus Connect uygulaması sayesinde akıllı telefondan televizyonu kontrol etmeniz mümkündür. OnePlus TV 40Y1, 329 dolarlık fiyat etiketine sahip. Televizyon setinin satışlarının başlaması için verilen tarih 26 Mayıs.

Cihazın ülkemizde satılıp satılmayacağı ya da satılırsa fiyatının ne kadar olacağına dair herhangi bir bilgimiz yok.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oneplus-tv-40y1-tanitildi-yeni-nesil-akilli-televizyon-113632/ linkinden 04.07.2022 19:07:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video