OnePlus Watch Harry Potter Edition Geliyor!

  Google News

Hong Kong merkezli teknoloji şirketlerinden OnePlus’ın Hindistan yönetimi Twitter üzerinden yaptığı bir duyuruda OnePlus Watch akılı saatlerinin Harry Potter lisansına sahip bir sürümünün geleceğini resmi olarak doğruladı. OnePlus, özel sürüm saatin adını henüz paylaşmadı ancak isminin OnePlus Watch Harry Potter Edition olduğunu kanıtlayan birkaç ipucu bıraktı.

OnePlus tarafından Twitter üzerinde paylaşılan teaser görüntüsü, Hogwarts logosuna sahip deri kayışlı akıllı saati gösteriyor ve slogan olarak “Hala sihri hatırlayan bir nesil için” yazıyor.

Ayrıca, OnePlus’ın web sitesindeki “Tüm Cadılar ve Sihirbazları Çağırmak” isimli promosyon sayfasının linkinde, “hp” anahtar kelimesi yer alıyor, burada ki “hp” kısaltması muhtemelen Harry Potter’ı işaret ediyor.

OnePlus henüz Harry Potter Edition hakkında fazla açıklama yapmadı, fakat diğer sızıntılar akıllı saatin yeni bir renk seçeneği, temalar ve Hogwarts, Hogwarts Mührü, Gryffindor, Slytherin, Hufflepuff ve Ravenclaw dahil olmak üzere altı farklı özel saat yüzü ile geleceğini iddia ediyor.

OnePlus Watch Harry Potter Edition donanım açısından ele alındığında OnePlus Watch ile herhangi bir farka sahip olmayacak, yani 1.39″ AMOLED ekran, kalp atış hızı izleme, SpO2 sensörü, uyku takibi, spor modları, IP68 sertifikası ve Warp Charge özellikli 402 mAh kapasiteye sahip batarya ile gelecek. Aradaki tek fark lisans, tasarım ve kayışlar olacak.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video