PC HocasıCep TelefonuOnePlus, Yeni Modeli Nord 2’yi Sızdırdı!

OnePlus, Yeni Modeli Nord 2’yi Sızdırdı!

 

Geçtiğimiz gün (25 Mayıs), Shenzhen merkezli teknoloji devlerinden OnePlus, şirketin Avrupa bölgesinde yürüttüğü Stadia Premiere Edition iş birliği ile ilgili tüm detayları yayınladı. SSS (Sıkça Sorulan Sorular) bölümünde şirket, anlaşmayı destekleyecek akıllı telefonların isimlerini açıkladı. Şirket, yalnızca mevcut akıllı telefonlarının adlarından değil, aynı zamanda henüz piyasaya sürülmemiş akıllı telefonlarından da bahsetti.

Sıkça Sorulan Sorular bölümünde OnePlus, henüz piyasaya çıkmamış OnePlus Nord 2 akıllı telefonunun Stadia İşletme Sürümü anlaşması için desteklenen akıllı telefonlardan biri olacağını paylaştı ve böylece akıllı telefonun varlığını doğruladı. OnePlus, Nord halefinin adından ilk kez resmi sitesinde bahsetti.

İkinci nesil OnePlus Nord’un, Qualcomm’un Snapdragon 765G işlemci tarafından güç alacağını birinci nesil OnePlus Nord’dan farklı olarak Dimensity 1200 yongası tarafından destekleneceğini biliyoruz. Ve şirket Nord 2 modelinin özelliklerini resmi olarak onaylamasa da, bu sızdırmaya bakarak lansman tarihinin yakın zamanda gerçekleşeceğini tahmin edebiliriz.

Teknik özelliklerin geri kalanı hakkında çok fazla bilgi bilmiyoruz, bu da kamera, pil, ekran gibi önemli bileşenlerin hangi teknik özelliklerde olacağının hâlâ bilmediğimiz anlamına geliyor. Ama bu birinci nesil Nord sürümünden daha güçlü olacağını tahmin etmemize engel değil.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oneplus-yeni-modeli-nord-2yi-sizdirdi-113666/ linkinden 14.06.2021 18:06:48 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Kaynak :  https://mspoweruser.com/oneplus-confirms-oneplus-nord-2/

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video