PC HocasıCep TelefonuOppo A97 5G Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Oppo A97 5G Görüntüleri Ortaya Çıktı!

   

Ünlü analist Evan Blass, Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Oppo’nun yeni nesil akıllı telefonunun render ve pazarlama görsellerini internete sızdırmayı başardı ve bu sayede akıllı telefonun hangi renk seçeneklerine sahip olacağını öğrenmiş olduk.

Oppo A97 5G, daha öncesinde internete sızdırılan mavi renk seçeneğinin yanı sıra Siyah ve Pembe renk seçeneklerinde satışa sunulacak. Akıllı telefon buzlu bir arka kaplamaya sahip olacak ve biyometrik kimlik doğrulama tarafında yan çerçevede yer alan güç düğmesinde parmak izi okuyucusu sunacak. Alt çerçeveye geldiğimiz zaman USB Type-C bağlantı noktası, hoparlör ve 3,5mm’lik jak girişi yer alıyor olacak.

Spekülasyonlara göre Oppo A97 5G, ön tarafta su damlası çentik içerisinde 8MP çözünürlüğünde özçekim kamerası barındıran 6.56 inçlik LCD ekran ile geliyor olacak ve arka taraftaki kamera kümesinde 48MP çözünürlüğünde ana kamera ve 2MP çözünürlüğünde yardımcı kamera yer alıyor. Kamera kümesi oldukça basit çift lens tasarımına hakim. Akıllı telefon içerisinde barındırdığı tüm donanımın ihtiyaç duyduğu enerjiyi ise 5000 mAh kapasiteli bataryadan karşılıyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oppo-a97-5g-goruntuleri-ortaya-cikti-129827/ linkinden 12.08.2022 15:08:01 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video