PC HocasıCep TelefonuOppo R7S 4 GB RAM İle Geliyor

Oppo R7S 4 GB RAM İle Geliyor

  arctis 7+

Oppo tarafından üst düzey kategorisinde yer alan yeni akıllı telefonu R7S çok yakında piyasada satışa sunulacak. 4 GB RAM‘a sahip olan Oppo’nun teknik detaylarını ve satış fiyatını inceleyelim. Telefonu incelerken “gelse de alsam” hevesine kapılmamanızı öneririz. Zira Oppo‘nun Türkiye pazarındaki zemini çok yeni olduğu için piyasaya biraz açılması gerekiyor.

oppo-r7s

OPPO R7S TEKNİK ÖZELLİKLER

Üst düzey olarak piyasaya sunulan akıllı telefonun en beğenmediğimiz özelliği ise 3070 mAh batarya olması. Her yazdığımız yazıda ne yazık ki tekrar tekrar belirtmekten gına gelse de 2 GB ve üstü telefonlarda bataryanın en az 4000 mAh olması gerekmektedir. Telefonu elinize aldıktan sonra 1 gün “zar zor” gidecek olması alacak kişinin kanına neden dokunmasın ? Oppo R7S’nin diğer teknik özellikleri aşağıdaki gibidir:

* RAM: 4 GB

* Kasa: Metal ve 7 mm incelik

* Ekran: 5.5 inç Full HD AMOLED

* Kamera: 13 MP arka, 8 MP ön kamera

* Hafıza: 32 GB

* İşlemci: Qualcomm Snapdragon 615

* 3070 mAh Batarya

* Ek özellik: Hızlı batarya şarj imkanı

* Fiyat: 1100 TL

NEDEN ALINIR ?

Açıkçası Oppo R7S‘yi batarya konusunda biraz eleştirdik ancak fiyatı teknik özelliklerine göre çok makul olduğu için “değerlendirilebilir” seçeneği arasına ekliyoruz. Ancak şuanda Oppo’nun Türkiye pazarında bir yeri bulunmadığı için telefon ilk olarak Amerika’da satışa sunulacak. Belki ilerleyen zamanlarda Oppo Türkiye pazarını görür ve hızlı bir giriş yapmak ister.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oppo-r7s-4-gb-ram-ile-geliyor-1453/ linkinden 02.12.2021 03:12:29 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad

Banner