PC HocasıHaberlerOppo Reno Serisine Yeni İki Aile Üyesi Eklenecek

Oppo Reno Serisine Yeni İki Aile Üyesi Eklenecek

 

Oppo bu yılın başında yeni Oppo Reno serisini piyasaya sürmüştü ve özellikle Çin’deki müşterileri arasında oldukça popülerdi. Şirket şimdi Reno sayesinde yeni modeller tanıtarak popülerliğinden faydalanmaya devam etmeyi planlıyor.

Oppo’nun Başkan Yardımcısı Brian Shen, markanın yaklaşmakta olan ürünleri hakkında oldukça vokal oldu. Bugün erken saatlerde, bu yılın sonunda en az iki yeni Oppo Reno markalı ürün çıkartacaklarını belirtti. Ayrıca Reno serisinden olmayan başka bir üründen daha da bahsetti. Weibo kullanıcılar, yeni ürünün Oppo’nun kulak içi kulaklıklarında yeni gürültü engelleyici teknolojisi olabileceğini söylüyor. Veya SuperVOOC destekli Pikachu temalı bir powerbank olabilir. Geçen yıl da buna benzer bir powerbank görmüştük, bu öncekinin üstüne gelen bir güncelleme olabilir.

Ayrıca Brian, Oppo’nun bu yıl daha önce detaylandırılan kızaklı kamera sistemli telefonlarına benzer bir telefon çıkartmayacaklarını belirtti. Bunun yanı sıra Oppo TV de olmayacak. Dolayısıyla Oppo, yılın geri kalan yarısında Reno serisinde daha fazla model eklemeye odaklanacak. Zaten Reno serisinde şu an 4 model var; OPPO Reno, OPPO Reno Z, OPPO Reno 10X Zoom ve OPPO Reno 5G.

Etiketler