PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerOppo Watch 3 ve Oppo Band 2 Detayları Ortaya Çıktı!

Oppo Watch 3 ve Oppo Band 2 Detayları Ortaya Çıktı!

   

İnternet yayıncısı Digital Chat Station, Weibo üzerinde yaptığı bir paylaşım Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Oppo’nun yaklaşmakta olan giyilebilir cihazları hakkında bazı bilgileri ortaya çıkardı. Rapora göre Oppo Watch 3, daha uzun pil ömrü sunacak ve üç farklı modelle gelecek.

Mikro ark kare kadran tasarımına sahip olan akıllı saat yüksek ekran-gövde oranı sunarken Siyah, Gümüş, Koyu Gri ve Açık Altın renk seçeneklerinde satışa sunulacak.

Oppo Band 2 özellikleri neler olacak?

Oppo Band 2 ile ilgili söylentilere gelecek olursak Siyah ve Mavi olmak üzere iki farklı renk seçeneğinde gelirken, NFC desteği ve SpO2 kandaki oksijen miktarını izleme sensörü sunacak. Digital Chat Station’a göre yılın ikinci yarısında yeni amiral gemileri ile birlikte piyasaya sürülecek.

Şu anda her iki cihaz ile ilgili bilgiler bununla sınırlıyken ilerleyen zamanlarda görüntüler, daha fazla teknik özellik ve fiyat etiketinin de internete sızmasını bekliyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oppo-watch-3-ve-oppo-band-2-detaylari-ortaya-cikti-129298/ linkinden 12.08.2022 15:08:37 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video