Çarşamba, Şubat 28, 2024

Palm, Kulaklık Sektörüne Giriş Yapıyor!

Paylaş

silkroad gaminggentr

Dünyanın en küçük akıllı telefonu üreticisi olarak bilinen Palm, kulaklık pazarına giriş yapıyor. Şirket bir kaç sene önce ana cep telefonunuza eşlik edecek şekilde tasarlanan Android işletim sistemine sahip küçücük minicik bir akıllı telefon ile piyasaya giriş yapmıştı ancak beklenildiği gibi popülerite elde edemedi.

Şirket şimdi ise bir tam kablosuz kulaklık modeli ile giyilebilir teknolojiler pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Palm, 2018 yılında piyasaya sürdüğü Palm Phone akıllı telefonundan bu yana herhangi bir yeni donanım duyurmadı, bu donanımı yalnızca bir kez revize etti ve o zamandan beri çoğunlukla teknoloji dünyasında sessiz kaldı.

Fakat bu hafta itibariyle şirketin resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım ile birlikte 26 Ekim’de Palm, yaptıkları paylaşımlardan da açık şekilde görüleceği üzere bir çift kablosuz kulaklık modeli piyasaya sürecek.

Palm’in kablosuz kulak içi kulaklıkları hakkında henüz bir şey bilmiyoruz ancak muhtemelen ve muhakkak şirket Aktif Gürültü Engelleme (ANC) teknolojisini barındıran bir kulaklık piyasaya sürerek 1More, Anker, Soundcore ve benzeri markalar ile rekabet etmeye başlayacak.

Zeliha Yılmaz
Zeliha Yılmaz
Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler