Poker Club PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One ve PC için Çıkacak

  Google News

Ripstone Games bugün, oyunun 19 Kasım’da PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC için yayınlanacağını duyurdu.

Ek olarak Nintendo Switch sürümünün de ekleneceğini duyurdu.

PC’de, PlayStation 5 ve Xbox Series X Poker Club, yeni nesil donanım ve özelliklerden en iyi şekilde yararlanmak için tasarlandı. Poker Club; PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X genelinde donanım hızlandırmalı ışın izleme dahil olmak üzere gelişmiş işleme teknikleriyle 60 fps’de 4K görsellere sahiptir. PlayStation 5’te Poker Club, oyuncuları poker masasına çekmek için DualSense denetleyicisindeki gelişmiş haptikleri kullanır daha önce hiç olmadığı gibi.

Oyun, PlayStation 4 ve PlayStation 5 genelinde ücretsiz çapraz nesil satın almayı desteklerken, Xbox One ve Xbox Series X’te Smart Delivery’den yararlanılır, bu nedenle oyuncular her iki nesil konsolda da oyunu almak için Poker Club‘ı yalnızca bir kez satın almak zorundadır.

Ripstone Games’ten Phil Gaskell, “Poker Kulübünün lansman sırasında yeni nesil konsollar için hazır olmasını sağlamak için gerçekten çok çalışıyoruz” dedi.

“Kolay olmadı, ancak sonunda PC, PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4 ve Xbox One için Poker Club’ın 19 Kasım’da başlayacak olmasıyla hedefimize ulaşacağımızı duyurmaktan gurur duyuyoruz. Bu, her zaman hayalini kurduğumuz poker oyunudur ve orada bulunan her şeyden daha fazla oyun modu ve yolu sunar. Bu tatil sezonunda oyuncuların poker masasında bize katılmasını bekleyemeyiz!” dedi.

Fragman video

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video