PUBG Mobile 0.15.0 Yenilikleri Ortaya Çıktı

PUBG için yayınlanan güncellemeler mobil sürümünde de karşımıza çıkmaya devam ediyor. Son olarak mobil sürüm için PUBG Mobile 0.15.0 güncellemesinin geleceği ortaya çıktı. Yeni güncellemenin neler sunacağı konusunda da ilk bilgiler paylaşıldı.

Buna göre yeni güncellemenin önemli yenilikleri olacak. Mobil sürümü daha işlevsel hale getirecek olan PUBG Mobile 0.15.0 güncellemesinin detaylarından söz edelim.

PUBG Mobile 0.15.0 Güncellemesi Neler Sunacak?

Yeni güncellemenin getirdiği yeniliklerin başında bina kenarlarına tutunma özelliği olacak. Artık engellerin ve binaların kenarlarına tutunarak tırmanabileceksiniz. Engeller ve bina kenarlarını kullanarak tırmanmanızı sağlayacak olan özellik her engel için geçerli olmayacak.

Diğer bir yenilik ise zırhlı piyade taşıma aracı olacak. Oyuna BRDM-2 araçları dahil edilecek. Aracın tekerlerinde de belli bir seviyeye kadar korunaklı zırhlar kullanılacak. Tabii ki yeni araçların koruma yönünü arttıracak olması, oyuncuların bir hayli dikkatini çekmesini sağlayacak.

PUBG Mobile 0.15.0

Bunun dışında ortaya çıkan son yenilik ise yakıt bidonları hakkında olacak. Yakıt bidonlarının sadece araçlar için kullanımı bitiyor. PUBG Mobile 0.15.0 sonrasında yakıt depoları patlayabilecek. Yine güçlü bir silahın yerini alabilecek olan yakıt depolarını için, belli bir alan sınırı olacak. Yani her seferinde düşmana zarar vereceğinizi düşünmeyin.

Bunlar ve daha birçok yeniliğin getirileceği yeni güncellemenin ne zaman yayınlanacağı resmi olarak açıklanmadı. Ancak beklentiler 16 Ekim tarihinde yayınlanması yönünde.

İlgili Etiketler