PUBG Oyunu Düzeltmek İçin Kampanya Başlattı: Fix PUBG!

PUBG geliştiricileri oyunu düzeltmek adına dev bir kampanya başlattı. FİX PUBG adındaki kampanya dahilinde artık oyun normal seyrine girecek.

PUBG çıktığı günden bu yana birçok oyuncunun ilgisini çekti. Birçok yenilikle oyunu epey değiştiren PUBG bu arada bir şeyi es geçti. Performans ve hata düzeltmelerine yeterince odaklanmayan PUBG Corp. oyunculardan o kadar tepki aldı ki, böyle bir kampanya başlatmaya karar verdi.

PUBG dün Twitter üzerinden bir Tweet paylaştı:

 " 'Oyunu Düzeltin.' Son zamanlarda bu ifadeyi çok fazla duymaya başladık. Bu yüzden oyundaki bug’lara, kalitenin artmasına ve temel performans iyileştirmelerine odaklanan yeni bir projeyi sizlerle paylaşıyoruz. "

Yine  PUBG Corp. Steam üzerinden paylaştığı bir yazıda şunları dile getirdi:

"İşte bu yüzden bugün "FIX PUBG" adlı yeni bir kampanya duyuyoruz. Kampanya süresince, hatalar, uzun ömürlü yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve temel performans iyileştirmeleri dahil, oyunla ilgili sorunların ele alınmasına odaklanacağız. Bu kampanya boyunca, üzerinde çalıştıklarımızla ilgili konuları ve sorunları ele almak için gereken süreyi paylaşacağız. O zaman sözlerimizi yerine getiririz."

PUBG tüm bunlarla birlikte FİX PUGB adında bir internet sitesi açtı. Bu site üzerinden 3 aylık bir süre zarfında oyundaki değişim gözlenebilecek. İlgili siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Görünen o ki PUBG Corp. artık oyunu düzeltmeye karar vermiş. Önümüzdeki 3 ay boyunca büyük yenilikler beklemek yanlış olacak. Artık oyuna daha çok hata düzeltmeleri ve performans sorunu çözümleri getirilecek. Oldukça yerinde bir karar olmuş. Umarız oyun yakın bir zamanda hatasız bir hale gelir.

İlgili Etiketler