PC HocasıOyunPuzzle Bobble 3D: Vacation Odyssey PlayStation Konsolları için Geliyor

Puzzle Bobble 3D: Vacation Odyssey PlayStation Konsolları için Geliyor

 

Geliştirici, Survios 2021’de PlayStation VR desteğiyle Puzzle Bobble 3D: Vacation Odyssey‘i yayınlayacağını duyurdu.

Oyun, ilk olarak 20 Mayıs’ta Oculus VR için sanal gerçekliğe özel bir oyun olarak piyasaya sürüldü. PlayStation 5 ve PlayStation 4 için de geliyor.

Oyunun adından da anlaşılacağı gibi, bu Puzzle Bobble ünlü balonlu bulmacaları üç boyutlu hale getiriyor. Bu, bulmacaların artık düz bir düzlemde yer almadığı, baloncuklar çarpıştığında gerçekçi fizikle dönen ve dönen üç boyutlu kümeler şeklini aldığı anlamına geliyor.

Puzzle Bobble 3D: Vacation Odyssey‘de 100 3D bulmaca içeren bir hikaye modu, yüksek puanlar peşinde koşan oyuncular için sonsuz bir meydan okuma olan Sonsuz Mod ve PS4, PS5 genelinde hızlı maç desteğiyle hızlı tempolu 1v1 çevrimiçi savaşlar sunan Düello Modu vardır.

Ek olarak yukarıda da bahsettiğim gibi PlayStation VR desteği de olacak. DualShock 4 kablosuz kontrol cihazı ve PlayStation 5’teki DualSense kablosuz kontrol cihazı ile uyumlu olacak.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/puzzle-bobble-3d-vacation-odyssey-playstation-konsollari-icin-geliyor-114089/ linkinden 21.10.2021 21:10:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad