PC HocasıOyunRainbow Six Parasite’den Sızdırılan Yeni Oynanış Görüntüleri Yayınlandı

Rainbow Six Parasite’den Sızdırılan Yeni Oynanış Görüntüleri Yayınlandı

 

DBL online, Rainbow Six Parasite‘ten sızan beş dakikalık oyun gösteren bir video paylaştı. Şimdi ise Ubisoft’un bu videoyu kaldırmasından ötürü, videonun bir süre önce paylaşılan ile benzer olup olmadığından emin değiliz.

Tom Clancy’s Rainbow Six Parasite, Rainbow Six evreninin birkaç yıl geleceğinde geçiyor. Rainbow Operatörleri, insan ev sahiplerine ve çevresine bulaşan bulaşan tamamen yeni bir tür mutasyona uğramış uzaylı parazitiyle karşı karşıya geliyor.

3 oyunculu PVE kümesinde geçen oyuncular gergin, kaotik ve tamamen öngörülemeyen görevlere başlamaya hazırlanabilir. Oyuncular, karantinaya her adımlarını attıklarında kadrolarıyla her şeyi riske atıyor.

Ubisoft, Rainbow Six Parasite’i 2021-2022 mali yılında piyasaya sürmeyi planlıyor. Aynı zamanda, Ubisoft‘un büyük olasılıkla kaldıracağı için videoyu hemen izlemenizi öneriyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/rainbow-six-parasiteden-sizdirilan-yeni-oynanis-goruntuleri-yayinlandi-111402/ linkinden 03.08.2021 01:08:39 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Osman Baytekin

Bilinçli bir oyuncu olma yolunda ilerleyen, oyun meraklısı, bir PC Hocası editörü.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement