PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerRealme TechLife Watch R100 Geliyor: Lansman Tarihi Ne Zaman?

Realme TechLife Watch R100 Geliyor: Lansman Tarihi Ne Zaman?

   

Çin merkezli teknoloji devlerinden Xiaomi’nin sahibi olduğu akıllı telefon üreticisi Realme, 20 Haziran tarihinde yani yarın Hindistan’da Realme C30 akıllı telefon modelini tanıtıyor olacak fakat şirketin önümüzdeki hafta itibariyle piyasaya süreceği yeni ürün yalnızca bu değil. Şirket 23 Haziran’da Realme TechLife Watch R100 adını verdiği akıllı saatini de tanıtacak.

Realme TechLife Watch R100, alüminyum alaşım ve mat bir arka kapakla çevrelenmiş 360×360 piksel çözünürlüğe sahip 1.32 inç boyutunda TFT Renkli ekrana sahip olacak. Akıllı saatin çerçevesinde Galaxy Watch S modelini anımsatan iki adet düğme bulunuyor.

Akıllı saat Bluetooth aracılığı ile telefon aramaları yapmanıza olanak tanıyor, saatiniz telefona bağlı durumdayken telefon görüşmelerinizi kolaylıkla saat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. TechLife Watch R100; tipik kullanımda yedi güne kadar kullanım ömrü sunan 380 mAh kapasiteli bataryadan içerisindeki donanımın ihtiyaç duyduğu enerjiyi karşılayacak.

Şirket, Realme TechLife Watch R100 modelinin iki farklı renk seçeneğinde geleceğini resmi olarak belirtti. Akıllı saatin kişiselleştirebilme açısında farklı kayış modellerinin satışa sunulup sunulmayacağı henüz belli değil.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/realme-techlife-watch-r100-geliyor-lansman-tarihi-ne-zaman-128844/ linkinden 16.08.2022 03:08:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video