PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerRealme TechLife Watch R100 Resmi Olarak Tanıtılmıştır!

Realme TechLife Watch R100 Resmi Olarak Tanıtılmıştır!

   

Shenzhen merkezli akıllı telefon üreticilerinden Realme, bugün TechLife akıllı saat ailesine Watch R100 isimli yeni bir model ekledi. Akıllı saatimiz 360×360 piksel çözünürlüğe sahip 1.32 inç boyutunda TFT LCD ekran ile birlikte gelirken sahip olduğu donanımları alüminyum alaşımdan yapılmış kasa içerisinde muhafaza ediyor.

Yedi güne kadar pil ömrü sunan akıllı saatimiz, adım sayma, tüm gün kalp atış hızı, kandaki oksijen miktarını ölçme, stres takibi yapma gibi bir akıllı saatten istediğimiz hemen hemen her özelliği sunuyor. Realme TechLife Watch R100 ayrıca uyku verilerinizi takip edebiliyor ve kişiselleştirilmiş egzersiz efektleri, toparlanma süresi ve size özel egzersiz verileri ile 100’den fazla spor modu için aktivite takibi sunuyor.

100’den fazla saat yüzü sunan akıllı saat aynı zaman akıllı telefonunuza gelen aramaları Bluetooth aracılığı ile saatinize yönlendirerek saat üzerinden konuşma yapmanız olanak sağlıyor. TechLife Watch R100 hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda Realme Wear uygulaması ile kolaylıkla eşleşebiliyor.

TechLife Watch R100, Siyah ve Gri olmak üzere iki farklı renk seçeneğinde 44 Dolar fiyat etiketiyle Hindistan’da 28 Haziran itibariyle satışa başlıyor. Akıllı saatin ülkemize gelip gelmeyeceği henüz belli değil.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/realme-techlife-watch-r100-resmi-olarak-tanitilmistir-129074/ linkinden 28.06.2022 15:06:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video