Renault Yeni Kadjar Paris’de Tanitilacak!

Renault markasının 120. yıl kutlamaları kapsamında müşterilerine sunduğu “Kolay Yaşam / Easy Life” konseptindeki bir sergileme alanı bulunuyor.Alpine, ilk kez bu fuarda A110 ürün gamının tüm modellerini sergiliyor. Dacia ise son ürün yenilikleri ve özgün tasarım yarışması ile fuarda yerini alıyor.

Renault’dan ‘’Fransız tasarımı’’ ve ‘’Easy Life / Kolay Yaşam’’ konsepti

Renault, 2 Ekim’de gerçekleştireceği basın toplantısı ile yeni premium robot-otomobil konseptini tanıtıyor. Bu konsept, Renault’nun 2018 yılında mobilite araştırmaları kapsamında robot-otomobil üçlemesinin sonuncusu olarak öne çıkıyor.

Paris Otomobil Fuarı, aynı zamanda Yeni Kadjar ilk kez gün ışığına çıkıyor.Renault, aynı zamanda Paris Otomobil Fuarı’nda 120. yılını dopdolu bir programla kutluyor: 30 Eylül’de, 120. yıla özel büyük bir geçit töreni gerçekleştirecek olan Renault, fuar açılışı öncesinde 30 farklı koleksiyon modelinden oluşan bir konvoy ile Paris caddelerinde boy gösteriyor.

Type A modelinin öncülüğündeki Renault koleksiyonu, fuar süresince Renault standında ayrıca farklı bir salondaki Efsanevi Yollar teması ile otomobil severlerle buluşuyor.

Yeni mobilite çözümlerinin öncü markalarından Renault, fuar ziyaretçilerine Marcel, Renault Mobility ve Renault Rent ile ortaklıklarını ve programlarını tanıtıyor.Renault, 4 Ekim 2018 tarihinden itibaren ise Concorde meydanındaki test merkezinde otomobil severlere ürün gamında yer alan tüm elektrikli otomobilleri deneme fırsatı sunuyor.

İlgili Etiketler