PC HocasıOyunRiders Republic için Çıkış Tarihi Açıklandı

Riders Republic için Çıkış Tarihi Açıklandı

 

Ubisoft, E3 2021 lansmanının bir parçası olan Ubisoft Forward etkinliği sırasında, yaklaşmakta olan disiplinler arası spor macera oyunu Riders Republic hakkında çok sayıda ayrıntı açıkladı. Oyuna ait fragmanda da görebileceğiniz oynanıştan Riders Republic, Ubisoft’un Steep isimli oyununa oldukça çok benziyor ancak daha büyük bir harita ve daha fazla aktivite ile Riders Republic, içeriklerle dolu görünüyor.

Sizi motive etmesi açısından inşa etmeniz gereken bir kariyer, her şeyi çeşitlendirmek için birçok ilginç oyun modu ve sürücünüzün gerçekten size ait olmasını sağlayacak çok sayıda özelleştirme seçeneği bulunduğundan, oyundaki her şey sadece eğlence odaklı değil aynı zamanda kariyer ve strateji odaklı.

Eğer Steep oyunundan keyif aldıysanız, Riders Republic oyunu, 2 Eylül 2021 tarihinde bilgisayar, Xbox ve PlayStation oyun konsolları için piyasaya çıkacak ve bu yeni oyun keyifle deneyebilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/riders-republic-icin-cikis-tarihi-aciklandi-114469/ linkinden 24.07.2021 01:07:26 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video