PC HocasıOtomobilRing, Arabalar için Güvenlik Kamerası Tanıttı!

Ring, Arabalar için Güvenlik Kamerası Tanıttı!

 

Güvenlik şirketi Ring, araç sahiplerinin taleplerini dinledi ve evlere sunduğu güvenliği mobil platformlara da taşımak için yepyeni ürünleri piyasaya sundu. Arabalar için tanıttığı yeni kameralar ile Ring toplamda iki yeni cihaz duyurdu.

Ring Car Cam ve Ring Car Cam isimli iki cihazı insanlara tanıtan şirket güvenlik ürünleri cephesindeki envanterini genişletti.

Ring Car Alarm

Ring Car Alarm, arabanızın OBD-II teşhis bağlantı noktasına takılıyor ve Amazon’un yeni Sidewalk ağına bağlanıyor. Hırsızlık, aracınızın çekildiğini veya bir çarpışma algıladığında uyarılar gönderir. Ayrıca uzaktan tetiklenebilen ve diğer Ring veya Alexa ürünlerini etkinleştirebilen yerleşik bir sirene sahiptir. Cihazın satış fiyatı ise 59.99 dolar.

Ring Car Cam

Ring Car Cam, kontrol paneline yerleştirilmek üzere tasarlanmış bir kameradır ve oradan arabanızın hem içinde hem de dışında kayıt yapabilir.

Ring Car Alarm gibi, Araba Kamerası da hırsızlık, aracınızın çekildiğini veya bir çarpışmayı algıladığında uyarılar gönderebilir. WIFI veya LTE bağlantısına dayanır ve sahipler kameraya bağlanabilir ve arabalarına göz kulak olabilir.

Kazalar için geliştirildi

Ayrıca, ciddi bir çökme durumunda ilk müdahaleyi otomatik olarak arayabilir ve Trafik Durdurma özelliği sayesinde “Alexa, kenara çekiliyorum” derseniz kayda başlayabilir. Ayrıca gizlilik için fiziksel bir deklanşör düğmesine sahip. Ring Car Cam’ın satış fiyatı 199,99 ABD doları.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ring-arabalar-icin-guvenlik-kamerasi-tanitti-90544/ linkinden 28.07.2021 23:07:24 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video