RTX 4070 Ti Türkiye Fiyatı

RTX 4070 Ti Türkiye Fiyatı Belli Oldu

  Google News

NVIDIA, RTX 30 serisini unutmamızı sağlayacak yeni GeForce RTX 4070 Ti modelini gün yüzüne çıkardı. Çok kısa bir süre önce kartın performansını ortaya koyduğumuz incelememizi de yayınlamıştık. Bu gelişmelerin ardından şimdi de RTX 4070 Ti Türkiye fiyatı açıklandı.

Aslında kartın fiyatı, lansmanla beraber açıklanmıştı. 799 dolar gibi bir satış fiyatı olacağını görmüştük. Fakat Türkiye fiyatı için bilgi yoktu. Şimdi resmi site üzerinden Türkiye fiyatı da açıklanmış oldu.

Tabii ki burada önemli bir detay da var. Dilerseniz hem fiyata bir bakalım hem de söz konusu detaylardan söz edelim.

RTX 4070 Ti Türkiye Fiyatı Nasıl?

Kart Türkiye’de, 18.999 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Ama şu var ki bu NVIDIA tarafından verilen fiyat. İşin içerisine özel üreticiler girdiği zaman, fiyatlar daha da değişiklik gösterebiliyor.

Ek olarak kullanılan soğutucular, RGB eklentileri vs gibi artılarla beraber özel üreticilerden aldığımız kartlar biraz daha pahalı oluyor. Burada asıl önemli olan son kullanıcıların tercih edeceği modellerin fiyatlarının nasıl olacağı.

RTX 4070 Ti Türkiye fiyatı

5 Ocak sonrasında yeni kartların pazarda yer almasını bekliyoruz. Yavaş yavaş özel modellerin fiyatlandırması da ortaya çıkacaktır.

Bu arada yeni ekran kartı için incelememize ulaşmak isterseniz, hemen aşağıda yer alan butonu kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

2 Yorum

  • 19.000 dedi yahu,hahahahahahahah.22-23.000,onlar da dandik markalar.Hocalığı bırakın bence.

    • Kart NVIDIA tarafından belirtilen fiyatla satıldı. Ardından iştirakçi firmalar kendi fiyatlarını açıkladı. Burada yanlış olan bir durum söz konusu değil.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video