Samsung Çentiksiz Ekran Tasarımına Dayanamadı!

Apple, iPhone X'de çıkarmış olduğu çentikli tasarımı ile beraber diğer markalarda hücum ederek çentikli ekran tasarımına geçmişlerdi. Samsung uzun zamandır çentikli tasarımdan uzak duruyor ve çıkardığı telefonlarda da çentik kullanmamıştı. Fakat yakın zamanda çıkan söylentiler Samsung'da çentikli tasarıma geçecek yönündeydi. Bu söylentiler doğrulandı artık Samsung çıkaracağı Infinity-V, Infinity-U ve Infinity-O modellerinde çentikli tasarım kullanacak.

Samsung'dan 3 Farklı Tasarım Gelecek

Son yıllarda çıkan akıllı telefonların çoğunda çentikli tasarıma rastlayabiliyoruz. Samsung'da bu akıma dayanamayıp Infinity-V, Infinity-U ve Infinity-O isimlerini tescillemiş. Bu da demek oluyor ki çıkaracağı bu üç farklı modelde bu çentikli tasarıma rastlayacağız. Samsung lansmanda fazla bilgi vermedi ve detaylarını daha sonraya bıraktı.

Çentikli tasarımlar üç modelde de farklı olacak. Infinity-V modelinde isimli cihazında ekranında V şeklinde bir çentik bulunduracak. Ayrıca çıkaracağı bu üç cihazda tamamen çerçevesiz bir ekranla birlikte geliyor. Infinity-U modelinde su damlası şeklinde bir tasarım geleceği tahmin ediliyor. Son olarak Infinity-O modelinde ise nasıl bir tasarım geleceği bilinmiyor ve samsung tarafından da bir açıklama yapılmadı.

 

İlgili Etiketler