Samsung Galaxy A04e

Samsung Galaxy A04e Türkiye’de! İşte Fiyatı

  Google News

Samsung Galaxy A04e, uygun fiyatlı akıllı telefonlar kategorisinde karşımıza çıkan modellerden biri. En azından telefon tanıtıldığı zaman, yurt dışında bu kategori için lanse edildi. Tabii ki Türkiye fiyatını da büyük bir merakla bekliyorduk. Yeni model için Türkiye fiyatı da sonunda açıklandı. Galaxy A04e fiyatı için bir değerlendirme yapmadan önce telefonun özelliklerini hatırlayalım.

Samsung Galaxy A04e Özellikleri Neler?

Genel kullanım odaklı, fiyat performans akıllı telefonu şeklinde sınıflandırabileceğimiz model, MediaTek Helio G35 işlemciden güç alıyor.

Kaçırmayın: Samsung Odyssey OLED G8 Monitör Nasıl? 

Çok yüksek bir performans sunmuyor olsa da genel kullanım için ideal olan işlemcinin yanında, 3 GB ve 4 GB RAM seçeneklerine yer veriliyor.

Samsung Galaxy A04e

Depolama alanı da seçime göre değişiyor. 32 GB, 64 GB ve en yüksek modelde de 128 GB depolama alanı seçenekleri var.

6.5 inç HD+ PLS LCD ekranıyla dikkat çeken modelde ekran yenileme hızının ise standart olan 60 Hz ile sınırlandırıldığını görüyoruz. Telefonun kamera kısmına geçtiğimiz zaman da yine çok standart bir kamera bizi karşılıyor.

13 MP arka ana kamera ve ona eşlik eden 2 MP derinlik kamerasıyla, çift kameralı bir kombinasyon yapılmış. Ön kısımda yer alan kameranın ise 5 MP selfie kamerası olduğunu eklemiş olalım.

Samsung Galaxy A04e

Ek Detaylar

  • İşletim Sistemi: Android 12 ile OneUI 4.1
  • Pil: 5000 mAh

Galaxy A04e Fiyatı Nasıl?

Samsung’un resmi sitesinde satışa sunulan yeni giriş seviyesi akıllı telefonun tek bir versiyonu satışta. 128 GB depolama alanının yer aldığı bu versiyonda fiyat ise 4.399 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Fiyat yüksek mi ideal mi karar tabii ki kullanıcıların. Fakat telefonun hitap ettiği segment düşünülecek olursa, Türkiye’de ilgi çeken bir model olmayı başarabilir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video