PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy A7 İle Geliyor

Samsung Galaxy A7 İle Geliyor

 

Samsung‘un yeni akıllı telefonu Galax A7 sektöre hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Tasarım açısından premium çizgilerin kullanıldığı bu cihazda 1.6 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli işlemci yer alıyor.

ALIŞILMIŞ SERİ

Samsung Galaxy A7‘de alışa geldiğimiz teknik özellikler yer alıyor. Sadece 3 GB RAM kullanılmış olması tercih edilebilirlik seviyesini üste çekerken, 16 GB dahili hafızası stabil şekilde ilerliyor. Bir diğer değişiklik ise hafıza konusunda sıkıntı yaşayanlar için 128 GB’a kadar MicroSD kart desteği.

Ek olarak Galaxy A7‘de çift SIM kartta yer alırken, parmak izi okuyucusu ile de desteklenmiş durumda. Aralık ayının ortalarında piyasaya sürülecek olan yeni akıllı telefonun Türkiye’ye geliş tarihi henüz bilinmiyor. Dilerseniz teknik özellikler ile devam edelim.

samsung-galaxy-a7-teknik-ozellikler

SAMSUNG GALAXY A7 TEKNİK ÖZELLİKLER

RAM: 3 GB

Ek Hafıza: 128 GB microSD

İşlemci: 8 Çekirdekli 1.6 GHz

Kamera: 13 MP arka, 5 MP ön kamera ( optik görüntü sabitlemeli )

Android Sürümü: Lollipop 5.1

Ekran: 5.5 inç Full HD Super AMOLED

Ağırlık: 172 gram

Kalınlık: 7.3 mm

Batarya: 3300 mAh

Ek Özellik: Samsung Pay desteği ile telefondan ödeme, Parmak izi okuyucusu

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video