PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy A9 Pro Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A9 Pro Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

 

Samsung’un yeni akıllısı Galaxy A9 Pro ilk olarak GFXBench‘te göründü. Galaxy A9 Pro‘nun teknik özellikleri ve tahmin edilen satış fiyatı haberimizde.

4 GB RAM’Lİ GALAXY A9 PRO

GFXBench’te görünen yeni akıllı telefonun teknik özellikleri arasında 4 GB RAM ve 16 MP kamera gibi üst düzey özellikler yer alıyor. Samsung’un hiç durmak bilmeyen üretim sevdasına böylece yeni bir cihaz daha katılmış olacak.

Geçtiğimiz haftalarda Galaxy A9 Pro isimli yeni modelin geliştirme aşamasında olduğunu gösteren haberlerden sonra cihazın tasarlanmış ve çalışır hali şuanda test raflarında.

galaxy-a9-pro
GALAXY A9 PRO TEKNİK ÖZELLİKLER

Samsung’un yeni akıllısı üst düzey teknik özellikler barındırdığı gibi, üzerinde Sony IMX298 kamera sensörü kullanılmış. Dilerseniz Galaxy A9 Pro için yayınlanan teknik özelliklere bir göz atalım.

Android Sürümü: 6.0.1 Marshmallow

Çözünürlük: 1920 x 1080

Ekran Boyutu: 5.5 inç

İşlemci: Octa Core 1.8 GHz Qualcomm Cortex A72 – ARMv8

Grafik İşlemci: Qualcomm Adreno 510

RAM: 4 GB

Depolama: 25 GB

Kamera: 16 MP arka, 7 MP ön kamera ( Video kayıt işleminde 1920 x 1080 full HD çözünürlük )

Samsung Galaxy A9 Pro bu teknik özellikler ile Türkiye satış fiyatının minimum 2499 TL olacağını düşünüyoruz. Orta ve üst düzey segmentlere hitap eden bu cihazın net olarak Türkiye’ye giriş tarihi ise henüz bilinmiyor. Cihaz hakkında gelen güncellemeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-a9-pro-teknik-ozellikleri-ortaya-cikti-4036/ linkinden 28.10.2021 23:10:11 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad