PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerSamsung Galaxy Buds 2 Pro Render Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy Buds 2 Pro Render Görüntüleri Ortaya Çıktı!

   

Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden Samsung, yakın zaman içerisinde gerçekleştireceği Unpacked etkinliğinde yeni nesil akıllı saatini tanıtıyor olacak ve analist Evan Blass’a göre şirket bu lansman etkinliğinde aynı zamanda Galaxy Buds2 Pro kablosuz kulaklığını da tanıtıyor olacak.

Evan Blass aynı zamanda Unpacked etkinliğinden önce kablosuz kulaklığının üç boyutlu render videolarını internete sızdırmayı başardı.

Görüntülere baktığımız zaman, tasarımın birinci nesil Buds Pro modeline oldukça benzediğini fark ediyoruz. Gözle görülür farklarından bir tanesi kulaklıkların her birinde tıpkı AirPods kulaklıklarda yer alan panellerden yerleştirilmiş olması.

Spekülasyonlara göre yeni nesil kablosuz kulaklık daha uzun bir pil ömrü sunacak ve Grafit, Bora Moru ve Beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneğinde gelecek. Beklentilere, iddialara ve söylentilere göre Galaxy Buds2 Pro; şirketin gerçekleştireceği bir sonraki Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Flip4, Galaxy Z Fold4, Galaxy Watch5 ve Galaxy Watch5 Pro ile birlikte Ağustos ayında tanıtılacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-buds-2-pro-render-goruntuleri-ortaya-cikti-129851/ linkinden 12.08.2022 14:08:24 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video