PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy M13 5G Tasarımı Sızdırıldı!

Samsung Galaxy M13 5G Tasarımı Sızdırıldı!

   

Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden Samsung, geride bıraktığımız Şubat ayında Galaxy M12 isimli akıllı telefon modelini tanıttı ve akıllı telefonun geçtiğimiz ay Hindistan’da üretime girmesi ile birlikte şirketin yakın zamanda Galaxy M13 5G modelini yakında tanıtması bekleniyor.

Samsung tarafından Galaxy M13 5G hakkında daha fazla ayrıntı sunulmasını beklerken, üretim tarafından ortaya çıkan bir sızıntı akıllı telefonun tasarım hatlarını ortaya çıkarıyor. Samsung Galaxy M13 5G, şaşırtıcı bir biçimde arka tarafta üçlü kamera kümesine sahip olacak çünkü M12 modelinin hem Hindistan hem de Küresel varyantları dörtlü kamera kurulumuna sahip.

Akıllı telefonun çerçevesinin sol tarafında ses yükseltme/azaltma tuşları bulunurken sağ tarafında güç tuşu ile SIM Kart yuvası yer alıyor olacak ve söylentilere göre güç tuşuna entegre edilmiş parmak izi okuyucusunun yer alması bekleniyor. Alt çerçevede ise hoparlörlerle birlikte USB Type-C bağlantı yuvası yer alacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-m13-5g-tasarimi-sizdirildi-125969/ linkinden 27.05.2022 15:05:51 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Kaynak :  Fotoğraf: 91mobiles

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial