PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy M53 Görselleri Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy M53 Görselleri Ortaya Çıktı!

   

Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden Samsung, internetteki çeşitli raporlara göre yeni nesil akıllı telefonlarından Galaxy M53 modelini 27 Mart tarihinde M23 ve M33 ile birlikte Vietnam’da piyasaya sürecek. Lansman tarihine henüz bir ay daha varken akıllı telefona ait render görüntüleri internete sızdırıldı.

Sızdırılan görüntülere göre akıllı telefon Galaxy A53 5G ile kıyaslandığında bir çok farklılıklara sahip, Galaxy M53 arka tarafta çıkıntılı kare bir kamera kümesine sahip ve kamera kümesinin dışında ve hemen altında bir LED Flaş Işığı bulunuyor.

Galaxy M53 kamera özellikleri neler?

Akıllı telefonun arka tarafındaki kamera kümesinde 108MP çözünürlüğünde ana kamera yer alırken, 8MP çözünürlüğünde ultra geniş açılı kamera, 2MP çözünürlüğünde makro kamera ve 2MP çözünürlüğünde derinlik algılayıcı kamera eşlik edecek. Ön tarafta ise 32MP çözünürlüğünde özçekim kamerası yer alacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-m53-gorselleri-ortaya-cikti-125782/ linkinden 28.05.2022 23:05:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial