reklam
Ana SayfaCep TelefonuSamsung Galaxy Note 20 ile Birlikte Note 20 Ultra Modeli Gelecek

Samsung Galaxy Note 20 ile Birlikte Note 20 Ultra Modeli Gelecek

Samsung tarafından yakın zamanda tanıtmasını beklediğimiz ve şirketin amiral gemisi düzeyinde olacak Galaxy Note 20 serisinin üçüncü bir modeli daha olacak ve Galaxy S20 Ultra’yı miras alacak Galaxy Note 20 Ultra isimli üçüncü bir Note 20 ailesi üyesi olacağını bugün itibari ile öğrendik.

Galaxy Note 20 ailesinin en güçlü üyesi olacak olan Galaxy Note 20 Ultra modelini, Bluetooth SIG Sertifikasyon sistesinde ortaya çıktı ve bu nedenden ötürü Note 20 serisinin üç model içereceği doğrulanmış oldu. Bluetooth SIG Sertifikasyon sitesinde bir akıllı telefonun pazarlama adını görmemiz çok sık bir durum değil, bu yüzden bu karşılaştığımız durum açıkça bir istisna.

120Hz ekran ile gelen OPPO A92s tanıtıldı

Galaxy Note 20 Ultra’nın varlığını onaylamanın yanı sıra, Bluetooth sertifikasyon listesi bizlere Note 20 Ultra modeli hakkında birkaç önemli bilgi daha veriyor. Sertifikasyona göre Note 20 Ultra’nın model numarası SM-N986U olacak ayrıca akıllı telefonun Bluetooth 5.0 bağlantısına sahip olacağı da iddia edilmekte.

Teknik Özellikleri?

Galaxy Note 20 Ultra’nın henüz temel özelliklerinden bahsedemiyoruz fakat ilerleyen zamanlarda bazı temel teknik özelliklerin sızacağını düşünüyoruz, Galaxy Note 20 Ultra’nın Note 20 familyasındaki en pahalı ve en premium model olacağını söylemek doğru olacaktır.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Advertisement