PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy Note 20 Plus, FCC Sertifikasyon Testinden Geçti!

Samsung Galaxy Note 20 Plus, FCC Sertifikasyon Testinden Geçti!

 

Samsung Galaxy Note 20 serisinin resmi lansmanına bir aydan az bir süre kalmasına rağmen şirketten henüz resmi lansman tarihi ya da duyuru yapılmazken, Samsung Galaxy Note 20 Plus son zamanlarda FCC sertifikasyon testinden başarı ile geçiş yaptı.

Genellikle, bir akıllı telefon piyasaya sürülmeye yaklaşırken FCC tarafından onay almak zorundadır ve yaklaşmakta olan Samsung Galaxy Note 20 serisininde bu testten geçmesini bekliyoruz. Başka bir deyiş ile FCC Belgelendirme web sitesinde Note 20 Plus modeli listelendi.

FCC sertifikasyon sitesi bize Samsung Galaxy Note 20 Plus hakkında çok fazla bilgi sağlamaz iken aldığımız tek yararlı bilgi Note 20 Plus modelinin model numarasının SM-N986U olacağıdır. Sertifikasyon sitesi cihaz hakkında herhangi bir yeni ve teknik bilgi sağlamaz.

Samsung Galaxy A70e Tasarımı Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 20 ailesinin de tıpkı Galaxy S20 familyası gibi birbirinden donanımlı üç farklı model içeriği söylentiler arasında. Galaxy Note20, Galaxy Note20 +, ve Galaxy Note20 Ultra modelleri bizim karşımıza çıkacak, Galaxy Note20 Ultra, tasarım açısından Note10+ ile birçok benzerliği paylaşacak.

Galaxy Note 20 Ultra modeli piyasadaki hemen hemen tüm güncel bileşenleri içerisinde barındıracak ve son kullanıcıya eşsiz bir performans sunacak. 2020 ortalarında beklediğimiz amiral gemileri gibi Note 20 serisinin en premium modeli Snapdragon 865 Plus işlemciden güç alacak.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz