reklam
Ana SayfaCep TelefonuSamsung Galaxy Note10’un 7 Ağustos Tarihinde Tanıtılması Bekleniyor

Samsung Galaxy Note10’un 7 Ağustos Tarihinde Tanıtılması Bekleniyor

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un Note ailesinin geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan raporlar sayesinde 10 Ağustos tarihinde düzenlenecek olan lansman ile beraber tanıtılacağı konuşuluyordu. Bugün ortaya çıkan yeni  bilgilere göre de Note 10 serisinin 10 Ağustos tarihinden 3 gün önce yani 7 Ağustos tarihinde tanıtılacak.

Samsung’un bu yıl Galaxy Note serisi altında iki telefonu duyurmasını bekliyoruz. Bunlar standart Note 10 ve Pro modeli olacak. Tasarım olarak pek de farklı olmaması beklenen cihazların, Pro versiyonunun arkada ekstra bir kamera ve daha büyük bir ekrana sahip olacağı gelen sızıntılar arasında.

Redmi Note 8T Görüntülendi!

Büyük ihtimalle 3.5 mm jack girişine sahip olmayacak Galaxy Note 10’un lansmanı, Galaxy Note 9 modelinin de tanıtılmış olduğu New York’un Brooklyn ilçesindeki Barclays Center ismindeki kapalı arenada gerçekleşecek.

Henüz Galaxy Note10 ailesinin tanıtılmasına bir buçuk ay uzaktayız, bu nedenle önümüzdeki haftalarda cihaz hakkında daha fazla ayrıntı ve çıkış tarihi hakkında net bir bilgi bekliyoruz.

Etiketler