PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S20 FE 5G’nin Resmi Görselleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S20 FE 5G’nin Resmi Görselleri Sızdırıldı

 

Geride bıraktığımız bir kaç gün önce, kasa özelliklerine göre Samsung Galaxy S20’nin daha düşük maliyetli bir versiyonu olan Samsung Galaxy S20 FE 5G‘nin (Fan Edition için) bazı görsellerini yayınladık. Bugün Evan Blass aka evLeaks tarafından, 6 renkte satışa sunulacak olan yaklaşan cihazın bazı resmi görüntüleri geldi.

Cihaz, Samsung Galaxy S20 ile bazı benzerliklere sahip olacak, ancak Note 20’yi anımsatan daha dar bir arka tarafa sahip olacak. Biraz daha büyük çerçevelere sahip olan ekran, yine de yanlarda kavisli kalacak. Note 20’de olduğu gibi, arka taraf buzlu / mat plastikten krom kaplı metal çerçeveli olacak, 6.4-6.5 inçlik ekran ise damla çentik bir kameraya sahip olacak.

Cihazın tamamı 161 x 73 mm ve sadece 8 mm kalınlığında olacak

Kamera modülü kısmında cihaz Galaxy S20 modeline birebir benzeyecek ve birincil ana kamera Sony’nin IMX555 12MP lensi ile gelecek, 12 MP ultra geniş kamera ve 3x optik yakınlaştırmalı 8 MP telefoto lens barındırdığına inanılıyor. Özçekim konusunda ise kameranın 32 MP sensöre sahip olması bekleniyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s20-fe-5gnin-resmi-gorselleri-sizdirildi-88819/ linkinden 29.07.2021 00:07:52 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video