PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S22 FE Modeli Gelmeyebilir!

Samsung Galaxy S22 FE Modeli Gelmeyebilir!

   

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticilerinden Samsung, Galaxy S20 FE modeli ile birlikte daha uygun fiyat etiketine sahip olan fakat amiral gemisi segmentine yakın özellikler sunan bir Fan Edition (FE) serisini başlatmıştı. Şu zamana kadar Galaxy S21 FE modeli de tanıtıldı fakat söylentilere göre Galaxy S22 FE modelinin gelmeyeceği belirtiliyor.

Birden fazla kaynak tarafından doğrulanan fakat resmi olmayan bu bilgi dahilinde şirketin yalnızca iki sene içerisinde Fan Edition (FE) serisini kapatması bekleniliyor.

Samsung, S21 serisinin piyasaya sürülmesinden yaklaşık bir yıl sonra Galaxy S21 FE’yi piyasaya sürmekte sorunlar yaşamıştı. O zamanlar ortaya çıkan söylentiler bu gecikmenin devam etmekte olan küresel çip krizinden kaynaklandığı iddia ediyordu. Akabinde S21 FE modelinin üzerindeki tüm ilgiler S21 FE’den yaklaşık birkaç hafta sonra tanıtılan S22 serisine yönelmişti.

Görünen o ki şirket ilgi ve odaklara bakarak Galaxy FE serisini rafa kaldırmaya hazırlanıyor. Bunların tamamen spekülasyonlardan ibaret olduğunun altını çizmemizde fayda. Yakın zamanda resmi bir açıklama yapıldığı zaman sizlere aktarıyor olacağız.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s22-fe-modeli-gelmeyebilir-128715/ linkinden 16.08.2022 04:08:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video