PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S22, Yeni Teknolojilere Sahip Olacak!

Samsung Galaxy S22, Yeni Teknolojilere Sahip Olacak!

  arctis 7+

Bazen telefon üreticileri tarafından yeni model telefonlara yapılan yıllık güncellemeler, geçen yıla kıyasla yalnızca küçük artımlı iyileştirmelerle sonuçlanır, ancak güvenilir sızıntı yapan Ice Universe‘e göre, gelecek yıl tanıtılmasını beklediğimiz Samsung Galaxy S22 modelinin yepyeni teknolojilerle büyük bir güncelleme alması muhtemel.

Ice Universe‘e göre Samsung Galaxy S22 modeli, sabit yakınlaştırma seviyelerine (2x, 10x) kıyasla sürekli yakınlaştırma özelliğine sahip olacak. Şu anda orta yakınlaştırma seviyelerine ulaşmak için telefonunuz dijital olarak enterpolasyon tekniğini uygulayarak kalite kaybına neden olurken, sürekli yakınlaştırma her zaman pikselin mükemmel olmasını sağlayacak.

Ice Universe ayrıca, cihazın bu yılın sonlarında Samsung Galaxy Z Fold 3’te gösterileceği bildirilen hala yepyeni bir teknoloji olan ekran altı kamera teknolojisini içereceğini bildirdi. Son olarak cihaz, masaüstü benzeri performans sunduğu bildirilen bir kombinasyon olan AMD’nin GPU’su ile geliştirilmiş Samsung’un Exynos işlemcilerinden güç alacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s22-yeni-teknolojilere-sahip-olacak-112678/ linkinden 02.12.2021 03:12:19 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad

Banner