PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S7 Satış Rakamları Başarıya Ulaştı

Samsung Galaxy S7 Satış Rakamları Başarıya Ulaştı

 

Güney Koreli teknoloji devi Samsung yeni akıllı telefonu Galaxy S7‘nin satış rakamlarından çok memnun olduğunu dile getirdi. İki günlük satış rakamları beklenenin çok üzerinde olduğu için “kısa vadede başarı” olarak kabul edildi.

Galaxy S7 Ne Kadar Sattı ?

Çok yakında Türkiye’de de satışa çıkacak olan Samsung Galaxy S7 modeli Güney Kore’de beklenenden fazla ilgi görünce başarılı satış rakamlarına ulaştı. Yonhap News tarafından yayınlanan haberde ilk gün 60 bin adet, ikinci gün 42 bin adet ve toplamda 102 bin adet Galaxy S7 sattı.

Geçen sene Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerini satışa çıkarttığında 10 günlük süreçte 200 bin adet satış başarısı sağlamıştı. İki rakamı karşılaştırdığımızda Samsung 10 günün sonunda Galaxy S7‘den 600 bin adet satabileceği belirtiliyor.

Bu sene MWC 2016 etkinliğinde tanıdığımız Galaxy S7 modeli suya dayanıklılığı, hızlı işlemcisi, kamerası ve microSD kart desteği ile ilgi çekerken, yayınlanan su altı videolarında Galaxy S7 büyük performans sergilemişti. Bakalım Samsung’un yeni amirali Türkiye’de ne kadarlık bir satış rakamına ulaşacak biz de merakla bekliyoruz.

galaxy-s7-satis

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s7-satis-rakamlari-basariya-ulasti-5538/ linkinden 28.10.2021 23:10:17 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

3 Yorum

  • Korenin sadece samsung markası ile yaptığı ithalat Türkiyenin tüm ihracatından fazla olduğunu biliyormusunuz ?

  • Samsung gönlümüzün ve cebimizin kurtarıcısı ucuz ve kullanışlı ürünleriyle dünyanın olmasada olabilir bilmiyorum ama gönlümüzün birincisi

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad