PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S7 ve S7 Edge Basın Görselleri Yayınlandı

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Basın Görselleri Yayınlandı

 

Samsung‘un sürekli demeçler vererek çok yakında tanıtacağını beklediğimiz amiral gemisi Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin basın görselleri yayınlandı. Telefonun dış görünümü dışında Galaxy S7 teknik özellikleri de kesinleşmiş durumda.

CANLI CANLI GALAXY S7!

Samsung‘un yaklaşık olarak 3 ay önceden sinyallerini vermiş olduğu Galaxy S7 için canlı canlı basın görüntüleri yayınlandı. Resmi tanıtımın Mart ayında yapılacak olan MWC 2016 etkinliğinde gerçekleşmesi beklenirken, yapılan sızıntılar ile Evan Blass’ın Twitter hesabından yayınladığı görseller birbirini tutuyor.

galaxys7-edge

Açıkçası yukarıdaki görsellere yakından baktığımızda Galaxy S6 serisinin devamı olduğunu fark etmek çok da zor olmuyor. Bundan önce burada duyurmuş olduğumuz “Galaxy S7 sıvı soğutmalı olabilir.” haberinden ise eser yok. Dikkat çekici bir farkın olmadığı gibi, Galaxy S7‘nin teknik özelliklerine de bakmanızda fayda var.

GALAXY S7 TEKNİK ÖZELLİKLER

İşlemci: Qualcomm Snapdragon 820 veya Exynos 8890

RAM: 4 GB

Ekran: 5.1 inç

Çözünürlük: 2560 x 1440

Depolama: 64 GB

Android Sürümü: 6.0 Marshmallow

Kamera: 12 MP arka, 5 MP ön kamera

Ekstralar: Parmak izi sensörü, İris tarayıcı, sıvı temasına dayanıklılık

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s7-ve-s7-edge-basin-gorselleri-yayinlandi-3869/ linkinden 28.10.2021 21:10:02 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad