PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S9 Emekliye Ayrıldı!

Samsung Galaxy S9 Emekliye Ayrıldı!

   

Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden Samsung‘un amiral gemisi akıllı telefonlarından Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modelleri artık yazılım güncellemeleri almayacak. 2018 yılının başlarında tanıtılan amiral gemisi segmentindeki cihazlar artık şirketin güvenlik güncellemelerine uygun cihazlar listesinden çıkarak emekliye ayrılıyor.

Bu modellere ek olarak Galaxy S10 ailesi de artık aylık güncellemeler yerine üç ayda bir güncelleme almaya devam ederek emekliye ayrılma yolunda ilerliyorlar.

Galaxy S9 ailesi, selefleri gibi emekli koltuğuna oturanlar arasına katılıyorlar. 2021 yılının başlarında Samsung, Galaxy S8 modellerini tamamen listeden çıkardığında Galaxy S9 için aylık güncellemeleri keserek üç aylık güncellemeler vermeye başlamıştı ve aynı döngü bir yıl önce Galaxy S7 modelleri için uygulanmıştı.

Galaxy S9 serisinin aldığı son en büyük güncelleme, 2020 yılının sonlarında aldıkları OneUI 2.5 arayüz güncellemesiydi. Hoşçakal dede!

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s9-emekliye-ayrildi-126021/ linkinden 28.05.2022 19:05:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial