PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerSamsung Galaxy SmartTags+ Satışa Çıktı!

Samsung Galaxy SmartTags+ Satışa Çıktı!

 

Geçtiğimiz ay Samsung, Apple AirTag’in rakibi olan Galaxy SmartTag + isimli nesne izleyicisini duyurmuştu. Galaxy SmartTag + hem Bluetooth Düşük Enerji (BLE) hem de ultra geniş bant (UWB) teknolojisine sahip, böylece ürünlerinizi daha doğru bir şekilde bulabilmeniz için yardımcı oluyor. AR’yi (Artırılmış Gerçeklik), akıllı telefonunuzun kamerasını kullanarak eksik ürününüzün bulunduğu yere doğru görsel olarak yönlendirmek için de kullanabilirsiniz. Yeni Samsung Galaxy SmartTag + artık Samsung.com üzerinden sipariş edilebilir durumda.

Samsung Galaxy SmartTags+ henüz Türkiye pazarı için Samsung web sitesinde mevcut değil, lakin ilerleyen aylarda ülkemiz içinde aktif olacağını umuyoruz.

Samsung Galaxy SmartTags+ öne çıkan özellikleri:

  • AR Bulma, kayıp bir öğeyi SmartTag + takılı olarak bulmanız için benzersiz bir görsel yol sunar. Hatta hedefe vardığınızda parıldayan bir yeşil ışıkla yaklaştığınızı bilmenizi bile sağlar. SmartThings uygulaması aracılığıyla telefonunuzun ekranındaki yolunu gösterir.
  • Bluetooth destekli SmartTag + anahtarlara, çantalara veya kişisel eşyalara kolayca takılır. Kayıp öğenizin yakında olduğunu düşünüyor ancak tam olarak bulamıyorsanız, cep telefonunuzdaki zil düğmesine dokunun ve ayarladığınız ses seviyesinde sizi arayan tanıdık zil sesini takip edin.
  • Etiketlenen öğeniz aralık dışında mı? Çevrimdışıyken bile, Galaxy Find Network’ü seçenler aracılığıyla sizin için bulmak üzere yakındaki cihazları kullanabilirsiniz. Öğelerinizi bulmak için sahip olduğunuz diğer cihazları bile kullanabilirsiniz.
  • SmartTag + ile akıllı eviniz çok daha kullanışlı hale geldi. SmartTag +, çeşitli SmartThings cihazlarını yalnızca bir düğmeye basarak kontrol edebilir, böylece daha içeri girmeden evinizdeki uyumlu ışıkları açabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video