PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy Z Flip4’ün Tasarımı ile ilgili Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy Z Flip4’ün Tasarımı ile ilgili Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı!

   

Güney Kore merkezli teknoloji üreticilerinden Samsung‘un yeni nesil katlanabilir akıllı telefon modelinden Galaxy Z Flip4, FCC sertifikası aldı ve şimdi ise sektör analistlerine göre şirket akıllı telefonu tanıtmaya hazır. Henüz akıllı telefonun tasarımı sızdırılmamıştı fakat artık akıllı telefonun tasarımı hakkında yeni görüntüler 91Mobiles tarafından internete sızdırıldı.

Galaxy Z Flip4 hangi teknik özelliklere sahip olacak?

Mevzubahis resim şirketin lansman görüntülerine benziyor ve Galaxy Z Flip 4’ün sağ tarafını gösteriyor. Bu görüntülere baktığımız zaman katlanabilir akıllı telefonun düz bir çerçeveye sahip olacağını rahatlıkla görüyoruz fakat genel itibariyle tasarım diğer model ile neredeyse birebir aynı.

Galaxy Z Flip4, geliştirilmiş pil ömrü, daha hızlı şarj ve geliştirilmiş görüntüleme performansı sunacak ayrıca spekülasyonlara akıllı telefon daha düşük kaliteli fakat daha verimli bir yonga setine sahip olacak. Akıllı telefonun önümüzdeki Ağustos ayında Samsung tarafından düzenlenecek olan Unpacked 2022 etkinliğinde Galaxy Watch5 ve Galaxy Buds2 Pro modeli ile birlikte tanıtılmasını bekliyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-z-flip4un-tasarimi-ile-ilgili-yeni-goruntuler-ortaya-cikti-130068/ linkinden 15.08.2022 23:08:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video