PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy Z Fold 2 Reklamı Sızdırıldı

Samsung Galaxy Z Fold 2 Reklamı Sızdırıldı

 

8 Ağustos 2020 itibari ile tüm dünya Güney Koreli teknoloji devi Samsung‘un yeni amiral gemisi telefonu, yeni katlanabilir cihazları, tabletleri ve aksesuarları ile tanışmış oldu. Unpacked 2020 etkinliğinin sonlarında şirketin Galaxy Fold modelinin ikinci versiyonu da tanıtıldı ve küçülen çentik, büyüyen ekran ve 5G eklenen cihaz oldukça talep gördü.

Samsung Galaxy Z Fold 2 katlanabilir akıllı telefonunu, 1 Eylül itibari ile yalnızca bir haftalık süreç için ön siparişe açacak, ancak Samsung halen telefonun kesin özellikleri konusunda çekingen davranmakta. Şimdi ise, yaklaşmakta olan cihaz için tüm önemli özellikleri açıklayan bir reklam Twitter üzerinde sızdırıldı.

Video, iki “sürükleyici” ekranın çoğunu, yeni 120 Hz desteği, yeni esnek mod, gelişmiş çoklu görev ve kablosuz Samsung DeX özelliğine vurgu yapıyor.

Samsung Galaxy Z Fold 2 Tanıtım Videosu

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-z-fold-2-reklami-sizdirildi-89044/ linkinden 29.07.2021 00:07:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video