PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy Z Fold4 ve Z Flip4 için Lansman Tarihi Belli Oldu!

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Z Flip4 için Lansman Tarihi Belli Oldu!

   

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticilerinden Samsung‘un bir sonraki büyük lansman etkinliğinin bu yaz itibariyle gerçekleşmesi bekleniliyor. Jon Prosser’ın sahip olduğu kaynaklara göre şirket, 10 Ağustos tarihinde gerçekleştireceği Unpacked 2022 etkinliğinde yeni nesil katlanabilir akıllı telefon modellerinden Galaxy Z Fold4 ile Galaxy Z Flip4’ü tanıtıyor olacak.

Ayrıca Ağustos ayında gerçekleşmesi iddia edilen lansman etkinliğinde Samsung’un akıllı saatlerinden Galaxy Watch 5’in 40mm, 44mm ve 46mm boyutlarındaki Pro versiyonunun da tanıtılması bekleniliyor.

Samsung Galaxy Z Fold4 Phantom Black, green ve Bej renk seçeneklerinde satışa sunulurken; şirketin dikey yönde nostaljik olarak katlanabilen akıllı telefon modeli Galaxy Z Flip4 ise Graphite, Bora Purple, Pink Gold ve Blue renk seçeneklerinde satışa sunuluyor olacak.

Elde ettiğimiz bir diğer bilgi de ise akıllı telefonların lansman etkinliğinden iki hafta sonra 26 Ağustos tarihinde satışa sunulacağı belirtiliyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-z-fold4-ve-z-flip4-icin-lansman-tarihi-belli-oldu-128499/ linkinden 28.06.2022 16:06:47 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video